Remonty pod klucz

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach remontowo-budowlanych. Wykonujemy tzw. remonty pod klucz. Nasze doświadczenie i znajomość rozwiązań w tej dziedzinie daje nam możliwość optymalnego doboru materiałów i technologii wykonania usług.

Układamy płytki marmurowe, granitowe, gres, gres polerowany, luksfery. Wykonujemy zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych: zabudowy ścienne, sufity podwieszane, gładzie gipsowe i malowanie oraz wszelkiego rodzaju tynki ozdobne np. trawertyny, stiuki i inne.

Nowość!!! Układamy kostkę brukową.

Swoją ofertę kierujemy do Klientów dla których ważne jest sprawne i terminowe wykonanie usługi oraz satysfakcja z zainwestowanych pieniędzy. Wykonujemy prace w domkach jednorodzinnych i mieszkaniach, sklepach oraz dużych obiektach. Pracujemy dla firm i indywidualnych klientów.
Realizujemy katalogowe pomysły jak również pracujemy ściśle według powierzonych projektów. Współpracujemy z projektantami wnętrz.

Działamy na terenie Łodzi i okolic.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu prac remontowo – wykończeniowych. Zawsze służymy fachowym doradztwem i wiedzą w trakcie wykonywanych remontów oraz pomagamy przy doborze odpowiednich materiałów budowlanych.

Gwarantujemy Państwu profesjonalne wykonanie zleconych usług w wyznaczonym terminie i zadowolenie ze zrealizowanej inwestycji.

Jeśli poszukujecie Państwo sumiennej i rzetelnej firmy, która zrealizuje Państwu remont w mieszkaniu, apartamencie, sklepie czy biurze to zachęcamy do skorzystania z naszych usług.Można nam zaufać. Miło nam, kiedy nasi Klienci są zadowoleni i polecają nas innym.